Air Optix® HG Multifocal
  • Tylko online

Air Optix® HG Multifocal

Indeks: AOHGMF

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

122,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Miesięczne soczewki kontaktowe od Alcon, skierowane do prezbiopów.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa w 95% następnego dnia jeśli zamówienie jest przed 12.00

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Air Optix® Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal to miesięczne soczewki skierowane do prezbiopów, które pozwalają jednocześnie na wykonywanie większości codziennych czynności, bez konieczności zmiany szkieł. Marka Alcon® Vision Care podczas tworzenie tych soczewek wykorzystała opatentowaną technologię SmartShield, która chroni powietrznię przed zanieczyszczeniami w trakcie ich zakładania i zdejmowania. Dodatkowo technologia SmartShield przeciwdziała gromadzeniu się białek i lipidów, które są naturalnymi składnikami naszych łez. Materiał soczewek charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością tlenu i właściwościami oddychającymi, co w efekcie daje nam zdrowo wyglądające i wypoczęte oczy.

Zastosowana w soczewkach formuła HydraGlyde Moisture Matrix zapewnia im trwałą wilgoć oraz nawilżenie nawet do 16 godzin. Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal to doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny tryb życia i tych, którzy zmagają się z problemami przesuszonych i przekrwionych oczu. Soczewki dzięki swojej unikalnej konstrukcji niezwykle szybko dopasowują się do naszych oczu, co jest szczególnie ważne u astygmatyków. System stabilizujący zapobiega wypadaniu i przemieszczaniu się soczewki, a to z kolei umożliwia skuteczniejszą korekcję wady wzroku. Szeroki wybór mocy pozwala z łatwością dopasować Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal do własnych, indywidualnych potrzeb i wymagań. Podczas stosowania soczewek Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal możesz być pewien maksymalnego komfortu zarówno w pierwszy, jak i w 30 dzień użytkowania.

Wypróbuj soczewki Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal: :

- dodatkowa warstwa ochronna

- znakomita jasność i ostrość widzenia

- skuteczna korekcja wzroku

- swobodny przepływ tlenu przez wysokiej jakości materiał soczewki

Szczegóły użytkowania:

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal to soczewki miesięczne, co gwarantuje zachowanie ich właściwości przez 30 dni podczas noszenia dziennego. Po każdym użyciu soczewek należy je przepłukać specjalnym płynem pielęgnacyjnym do soczewek a następnie umieścić w przeznaczonym do tego pojemniku z płynem. Termin wymiany soczewek miesięcznych przypada na miesiąc po otwarciu blistra. Soczewki są produktem wielokrotnego użytku, dlatego aby utrzymać ich właściwości zalecamy ich codzienne czyszczenie. Najlepiej sprawdzą się dedykowane płyny do pielęgnacji wszystkich soczewek kontaktowych marki Alcon - OPTI-FREE PureMoist (300ml) lub OPTI-FREE PureMoist (90ml).  

AOHGMF
2 Przedmioty

Opis

Marka
Air Optix
Rodzaj soczewek
multifokalne
Tryb wymiany
miesięczne
Tryb noszenia
Dzienny
Materiał
Lotrafilcon B
Dk/t (@-3,00 D)
138
Krzywizna bazowa BC
8,6 mm
Średnica
14,2 mm
Opakowanie
3 szt.
6 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: