Acuvue® 1-DAY Moist

Indeks: Moist

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

90,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Soczewki 1-Day Acuvue Moist to jednodniowe soczewki stworzone przez markę Johnson&Johnson.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 4 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa w 95% następnego dnia jeśli zamówienie jest przed 12.00

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Acuvue 1-Day Moist

Soczewki 1-Day Acuvue Moist to jednodniowe soczewki stworzone przez markę Johnson&Johnson. Zastosowana w soczewkach technologia LACREON zamyka wodę w soczewce, co eliminuje podrażnienia i suchość oczu. Z uwagi na istotną dla astygmatyków stabilność soczewki, producent zastosował Technologię Przyspieszonej Stabilizacji. Dzięki temu soczewka nie podwija się i nie wypada, zapewniając stabilne widzenie nawet przy intensywnych ruchach oczu oraz głowy.

Koncepcja Dual-action zastosowana podczas produkcji soczewek wspomaga oko w utrzymaniu wilgoci i chroni przed podrażnieniami i suchością w ciągu dnia. Soczewka płynnie dopasowuje się do oka, co zapewnia nam bezbolesne i zakładanie soczewki i zapobiega przypadkowemu wypadaniu podczas aplikacji. Materiał Acuvue 1-Day Moist zawiera silikon i spełnia standardy określające pierwszą klasę materiałów absorbujących promieniowanie UV o transmisyjności mniejszej niż 1% dla promieniowania UVB oraz 10% dla promieniowania UVA.

Wypróbuj Acuvue 1-Day Moist

- idealne dla alergików i osób zmagających się z suchością oka

- unikalna technologia Lacreon

- wysoka stabilność soczewki

- filtr UVA i UVB

- komfort noszenia przez cały dzień

Soczewki 1-Day Acuvue Moist to idealne rozwiązanie dla astygmatyków, którzy wymagają od soczewki szczególnego nawilżenia oraz stabilności przy zachowaniu idealnej ostrości widzenia. Świetnie sprawdzą się też u osób cierpiących na alergie sezonowe. Dzięki filtrom UV soczewki będą też dobrym rozwiązaniem dla pracowników biurowych, których oczy narażone są na szkodliwe promieniowanie pochodzące z urządzeń elektronicznych.

Soczewki jednodniowe są uznawane za najbardziej higieniczną opcję dostępną na rynku. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z częstymi infekcjami – soczewki jednodniowe minimalizują ryzyko podrażnień i gromadzenia drobnoustrojów. Każda soczewka Acuvue 1-Day Moist zapakowana jest w oddzielny blister, w którym znajduje się zoptymalizowany płyn zapewniający pełen komfort już od momentu założenia. Soczewki jednodniowe to również idealne rozwiązanie dla osób, które prowadza aktywny i dynamiczny tryb życia.

Moist
10 Przedmioty

Opis

Marka
Acuvue
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
jednodniowe
Materiał
Etafilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
25,5
Uwodnienie
58%
Krzywizna bazowa BC
8,5 mm
Średnica
14,2 mm
Opakowanie
30 szt.
Termin ważności
Co najmniej 6 miesięcy

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: