MyDay® (30 szt.)

Indeks: MyDay

Dostawa do 4 dni roboczych

85,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Jednodniowe soczewki kontaktowe dla osób z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Moc sfery
Ilość
Dostawa do 5 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

MyDay®

Zapomnij o swojej wadzie wzroku dzięki 1-dniowym soczewkom kontaktowym MyDay® od Cooper Vision. Mimo cienkiej struktury ich zdejmowanie i nakładanie nie stwarza żadnych problemów, a wykonanie soczewek z materiału zawierającego Stenfilcon A eliminuje problem wyczuwalności soczewki w oku. Gładka powierzchnia soczewek MyDay® z zaokrąglonymi krawędziami zapewnia podczas mrugania naturalne odczucia – tak, jakby soczewki w ogóle tam nie było. Silikonowo-żelowa formuła gwarantuje również uzyskanie wysokiej przepuszczalności tlenu, co przekłada się na zdrowy wygląd naszych oczu, bez przekrwienia i oznak zmęczenia. Jednocześnie mikroskopijne kanaliki we wnętrzu soczewki umożliwiają konieczną wymianę płynu łzowego w oku. Soczewki wyposażone są również w nowoczesne filtry UVA/UVB, które pochłaniają nawet do 85% promieni UVA i do 96% UVB. Pozwala to chronić nasze oczy przed niekorzystnym działaniem słońca przez cały dzień. 

Soczewki MyDay® świetnie poradzą sobie z trudnymi dla wzroku warunkami otoczenia, z którymi mierzysz się w ciągu dnia. Technologia Aquaform® Comfort Science sprawia, że soczewki dotrzymują Ci kroku podczas uprawiania sportów, pracy przed ekranami urządzeń elektrycznych i przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach. MyDay® sprawdzą się również podczas różnych pór roku i zmiennych warunków atmosferycznych. Wypróbuj soczewki kontaktowe MyDay® i skorzystaj z kompleksowych technologii, które zapewniają Ci niespotykany komfort i w zupełności zastąpią standardowe okulary.

Wypróbuj soczewki MyDay®:

  • - komfort i nawilżenie dzięki technologii Aquaform
  • - miękki i elastyczny materiał Stenfilcon A
  • - zaokrąglone krawędzie soczewki i wygoda noszenia
  • - ochrona przed promieniowaniem UV

Szczegóły użytkowania:

MyDay® to zestaw 30 sztuk soczewek 1-dniowych dla krótkowidzów i dalekowidzów. Dzięki temu nie musisz już codziennie pamiętać o ich właściwej pielęgnacji i akcesoriach – codziennie rano zakładasz nową parę soczewek. Zestaw w zupełności wystarcza na 15 dni codziennego użytkowania i nie wymaga dodatkowego czyszczenia soczewki za pomocą specjalistycznych płynów. 

MyDay

Opis

Marka
MyDay
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
jednodniowe
Materiał
Stenfilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
100
Uwodnienie
54%
Krzywizna bazowa BC
8,4 mm
Średnica
14,2 mm
Opakowanie
30 szt.
Termin ważności
co najmniej rok
Nowy produkt

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: