Bausch+Lomb ULTRA® for Astigmatism

Indeks: BL-UltraToric

Dostawa w ciągu 4 dni roboczych

139,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 4 dni roboczych

Miesięczna soczewka kontaktowa najnowszej generacji przeznaczona dla osób z wadą astygmatyzmu.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa do 4 dni

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Bausch+Lomb ULTRA® for Astigmatism

Bausch+Lomb ULTRA® for Astigmatism to produkt spełniający najwyższe oczekiwania klientów, przeznaczony dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Astygmatyzm może wystąpić przy krótkowzroczności lub nadwzroczności i jest to stan, w którym światło wpadające do oka nie jest załamywane (lub wyginane) równomiernie we wszystkich kierunkach. Często powoduje to zamazane widzenie w bliży i dali. Soczewki kontaktowe Bausch+Lomb ULTRA® for Astigmatism skierowane są właśnie do takich potrzeb oka i przynoszą komfortowe widzenie na co dzień. Specjalna formuła soczewek firmy Bausch+Lomb łączy w sobie Samililcon A oraz technologię MoistureSeal, co zapewnia optymalne nawodnienie i nawilżenie oka nawet do 16 godzin. Według badań soczewki utrzymują czterokrotnie większy poziom nawodnienia oczu w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami. Konstrukcja soczewek kontaktowych oparta na niezwykle wysokiej przepuszczalności tlenu znacząco zmniejsza ryzyko podrażnień.

Soczewki Bausch+Lomb ULTRA® for Astigmatism to odpowiedni produkt zarówno dla osób prowadzących aktywny tryb życia, jak i tych, którzy większość czasu spędzają przed ekranami urządzeń elektrycznych. Zastosowanie odpowiednich technologii zapobiega nadmiernemu wysychaniu powierzchni soczewek spowodowanym rzadszym mruganiem podczas korzystania z komputera, czy telefonu. Ponadto soczewki zapewniają doskonalą ostrość widzenia, nawet w warunkach słabego oświetlenia. W opiniach użytkowników soczewki Bausch+Lomb ULTRA® for Astigmatism cieszą się również opinią soczewek wygodnych i stabilnych, co pozwala na komfortowe użytkowanie, bez obaw o samoistne przesuwanie się i przemieszczanie soczewki w oku.

Wypróbuj soczewki Bausch+Lomb ULTRA® for Astigmatism:

- dopasowane do potrzeb osób z astygmatyzmem

- sferyczna konstrukcja

- czterokrotnie większy poziom nawodnienia oczu w porównaniu ze standardowymi soczewkami kontaktowymi

- wyjątkowo wysoka przepuszczalność tlenu

- nawilżenie nawet do 16 godzin

- wyraźne i ostre widzenie z rożnych odległości

- miękka i elastyczna konstrukcja

Szczegóły użytkowania: Bausch+Lomb ULTRA® for Astigmatism to miesięczne soczewki sferyczne, co gwarantuje zachowanie ich właściwości przez 30 dni podczas noszenia dziennego. Termin wymiany soczewek miesięcznych przypada na miesiąc po otwarciu blistra. Soczewki są produktem wielokrotnego użytku, dlatego aby utrzymać ich właściwości zalecamy ich codzienne czyszczenie. Najlepiej sprawdzą się dedykowane płyny do soczewek miękkich marki Bausch & Lomb , np. Bio True.

BL-UltraToric

Opis

Marka
Ultra
Rodzaj soczewek
toryczne
Tryb wymiany
miesięczne
Tryb noszenia
Dzienny
Materiał
Samfilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
163
Uwodnienie
46%
Krzywizna bazowa BC
8,6 mm
Średnica
14,5 mm
Opakowanie
3 szt.
6 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: