Biotrue®

Indeks: BioTrue-120/300

Dostawa w ciągu 2 dni

36,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Wielofunkcyjny płyn do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji, nawilżania i przechowywania wszystkich rodzajów hydrożelowych i miękkich soczewek kontaktowych.

Pojemność
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Biotrue®

Biotrue® to wielofunkcyjny płyn firmy Bausch & Lomb, który doskonale nadaje się zarówno dla użytkowników soczewek miękkich, jak i soczewek silikonowo-hydrożelowych. W skład płynu Biotrue® wchodzi między innymi hialuronian – substancja nawilżająca, która zawiera pH identyczne z pH ludzkich łez. Stosowany codziennie płyn wielofunkcyjny Biotrue™ rozpuszcza osady białkowe, oczyszcza i usuwa nagromadzone na soczewkach resztki filmu łzowego i zanieczyszczenia. Dzięki zwilżaniu i oczyszczaniu soczewek płyn wielofunkcyjny Biotrue™ zapewnia długotrwały komfort przez cały dzień. Jeszcze dłużej niż inne, tradycyjne i popularne płyny do pielęgnacji. Badania wykazały, że nawet po upływie 20 godzin na powierzchni soczewek hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych utrzymuje się wysoki poziom hialuronianu, co zapewnia komfort noszenia przez cały dzień.

Płyn Biotrue® świetnie sprawdzi się u wszystkich użytkowników soczewek kontaktowych, którzy szukają środka poprawiającego komfort użytkowania soczewek kontaktowych. To również dobry wybór dla tych, którzy stosują soczewki z opcją przedłużonego przechowywania. Jeżeli planujesz rezygnację z noszenia soczewek na kilka dni, wystarczy umieścić je w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym Biotrue®. Soczewki nie utracą wtedy swoich właściwości i będą nadawały się do ponownego użycia. Płyn stanowi również idealnie uzupełnienie dla osób o wrażliwych oczach ze skłonnością do przesuszania i alergii. Biotrue® doskonale poradzi sobie dokładnym czyszczeniem i dezynfekcją soczewek kontaktowych oraz spłukiwaniem i usuwaniem nagromadzonych w ciągu dnia osadów oraz zanieczyszczeń.

Wypróbuj płyn Biotrue®: :

- naturalne działanie zbliżone do ludzkich łez

- skuteczna dezynfekcja

- zwiększona odporność oczu

- liczne substancje nawilżające

- zachowanie właściwości soczewek podczas przedłużonego przechowywania

Skład: hialuronian, sulfobetaina, poloksamina, kwas borowy, boran sodu, sól dwusodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego, chlorek sodu, 0,00013% roztworu biguanidu poliaminopropylu, 0,0001% polyquaternium.

BioTrue-120/300
10 Przedmioty

Opis

Marka
Biotrue
Rodzaj soczewek
do soczewek miękkich
Pojemność
120 ml
300 ml
Termin ważności
co najmniej rok
Ważność po otwarciu
90 dni
Konserwanty
Nie zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: