Acuvue® Oasys 1-Day

Indeks: Oasys-1day

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

114,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Jednodniowe soczewki marki Johnson&Johnson oparte o technologię HydraLux dla lepszego nawilżenia oczu.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Promień BC
Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa w 95% następnego dnia jeśli zamówienie jest przed 12.00

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Acuvue® Oasys 1-Day (30 szt.)

Acuvue® Oasys 1- to jednodniowe soczewki od Johnson&Johnson, stworzone z myślą o osobach, które spędzają dużo czasu w niekorzystnych dla oczu warunkach. W soczewkach zastosowano technologię HydraLux, dzięki której nasze oczy przez cały dzień mają zapewniony odpowiedni poziom nawilżenia. Ponadto, zastosowanie ulepszonej sieci materiału - uwodnionego silikonu oraz molekuł przypominających film łzowy sprawia, że soczewki spełnią nasze najwyższe wymagania.

Dodatkowym wyróżnikiem soczewek Acuvue® Oasys 1-Day jest ich zwiększona średnica oraz strefa optyczna. Dzięki temu jakość widzenia jest zwiększona, a soczewka błyskawicznie dopasowuje się do oka w trakcie zakładania. Acuvue® Oasys 1-Day posiadają filtry UVA i UVB, który chroni nasze oczy i zapewnia im maksymalną możliwą ochronę przed promieniowaniem.

Wypróbuj Acuvue® Oasys 1-Day:

- uwodniony silikon  

- technologia zintegrowanej łzy HydraLux

- powiększona średnica i strefy optyczne soczewki

- łatwa aplikacja

- ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB

Soczewki Acuvue® Oasys 1-Day polecane są w szczególności osobom, które spędzają dużo czasu w klimatyzowanych pomieszczeniach lub pracują wiele godzin przed ekranami urządzeń elektronicznych. Świetnie sprawdzą się również u osób aktywnych i zmagających się z nadmierną suchością oczu. Jednodniowa formuła pozwala na łatwe użytkowanie soczewek, bez potrzeby dodatkowej pielęgnacji przy pomocy wielofunkcyjnych płynów. Soczewki jednodniowe są uznawane za najbardziej higieniczną opcję dostępną na rynku. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z częstymi infekcjami – soczewki jednodniowe minimalizują ryzyko podrażnień i gromadzenia drobnoustrojów. Każda soczewka Acuvue® Oasys 1-Day zapakowana jest w oddzielny blister, w którym znajduje się zoptymalizowany płyn zapewniający pełen komfort już od momentu założenia. Acuvue® Oasys 1-Day zabarwione są na jasnoniebieski kolor, posiadają także znaczniki stron. Ułatwia to aplikację soczewek oraz ich zdejmowanie.

Acuvue® Oasys 1-Day zabarwione są na jasnoniebieski kolor, posiadają także znaczniki stron. Ułatwia to aplikację soczewek oraz ich zdejmowanie.

Oasys-1day
18 Przedmioty

Opis

Marka
Acuvue
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
jednodniowe
Materiał
Senofilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
121
Uwodnienie
38%
Krzywizna bazowa BC
8,5 mm
9,0 mm
Średnica
14,3 mm
Opakowanie
30 szt.
90 szt.
Termin ważności
co najmniej rok
Nowy produkt

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: