MeniCare Soft 360ml

Indeks: MeniCare-Soft

Dostawa do 2 dni

49,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Wielofunkcyjny płyn z unikalnym systemem Comfortec(TM) do pielęgnacji wszystkich typów miękkich soczewek kontaktowych ze szczególnym uwzględnieniem soczewek silikonowo-hydrożelowych. 

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Menicare Soft

Menicare Soft to uniwersalny wielofunkcyjny płyn do codziennego stosowania przez użytkowników soczewek kontaktowych. Płyn nadaje się do wszystkich rodzajów soczewek miękkich i soczewek hydrożelowo-silikonowych. Doskonale sprawdzi się podczas dezynfekcji, czyszczenia a także przechowywania soczewek kontaktowych.

Zbilansowana kombinacja 4 składników (glicyny, kwasu glikolowego, AMPD i glikolu propylenowego) tworzy unikalny system ComfortecTM. Dzięki takiemu połączeniu substancji w składzie, płyn gwarantuje nam bezpieczeństwo użytkowania przy jednoczesnym nawilżeniu i dokładnym oczyszczeniu soczewki. Skuteczność środka dezynfekującego umożliwia zastosowanie sposobu pielęgnacji polegającego na płukaniu bez pocierania i zanurzeniu w płynie. Badania dowodzą, że płyn ma również zdolność do usuwania wirusów patogennych z miękkich soczewek kontaktowych. Menicare Soft to prosty i szybki sposób na codzienną higienę twoich soczewek!

Wypróbuj płyn Menicare Soft:

- dezynfekcja, czyszczenie i przechowywanie soczewek  

- zapobieganie osadom białkowym

- gwarancja bezpieczeństwa i odpowiedniego nawilżenia

- odpowiedni dla wszystkich soczewek miękkich

Wskazówki do stosowania: Zawsze korzystaj z nowej porcji płynu MeniCare Soft – nigdy nie używaj wielokrotnie tego samego płynu z pojemnika na soczewki. Nie dolewaj też nowego płynu do już używanego płynu w pojemniku na soczewki - powoduje to obniżenie skuteczności dezynfekcji i może prowadzić do poważnych infekcji oczu. Soczewki można przechowywać w zamkniętym pojemniku przez 30 dni. Jeśli przechowujesz je dłużej, musisz pamiętać o czyszczeniu i dezynfekcji świeżą porcją płynu MeniCare Soft co 30 dni.

Opakowanie zawiera 360 ml wielofunkcyjnego płynu Menicare Soft oraz jeden pojemnik na soczewki.

Płyn czyszczący Menicare Soft nadaje się do użytku przez okres 3 miesięcy od otwarcia.

Skład: MeniCare Soft jest izotonicznym, wodnym roztworem zawierającym 0.0001 % poliheksanid jako składnik aktywny i środek konserwujący, hydroksysterynian makrogologlicerolu 60, wersenian sodu i składniki izotoniczne.

Menicon
MeniCare-Soft
7 Przedmioty

Opis

Marka
MeniCare
Rodzaj soczewek
do soczewek miękkich
Pojemność
360 ml
Termin ważności
11.2023
Ważność po otwarciu
90 dni
Konserwanty
Zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: