EasySept

Indeks: Easysept

Dostawa w ciągu 2 dni

54,00 zł
Brutto

Wielofunkcyjny płyn do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji, nawilżania i przechowywania wszystkich rodzajów hydrożelowych i miękkich soczewek kontaktowych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

EasySept

EasySept to nowoczesny płyn oksydacyjny od firmy Bausch&Lomb, polecany do wszystkich rodzajów soczewek miękkich. Produkt przeznaczony jest do dezynfekcji i przechowywania soczewek kontaktowych, w tym soczewek silikonowo-hydrożelowych. EasySept doskonale usuwa osady, drobnoustroje i białka nagromadzone na powierzchni soczewki podczas jej użytkowania. Dzięki jednoetapowemu systemowi neutralizacji jest prostu w użyciu i wymaga minimalnej ingerencji podczas procesu czyszczenia. Skład płynu EasySept jest wolny od konserwantów i sztucznych substancji. Jest świetną alternatywą dla alergików i osób ze skłonnościami do podrażnień oczu. 

Opakowanie uzupełnione jest w specjalny pojemniczek na soczewki oraz dysk katalityczny, dzięki którym możliwa jest prawidłowa dezynfekcja soczewek. Głównym składnikiem płynu EasySept jest 3% roztwór nadtlenku wodoru, który sam w sobie jest substancją niebezpieczną dla naszych oczu. Dzięki pierścieniowy katalitycznemu, po 6 godzinach nadtlenek wodoru przekształca się w bezpieczny dla powierzchni oka, roztwór soli fizjologicznej. Dlatego tak ważne jest, aby używając tego produktu postępować zgodnie z instrukcją i nie płukać dodatkowo soczewek płynem EasySept przez założeniem.

Wypróbuj płyn EasySept:

- skuteczne usuwanie białek i osadów

- czyszczenie soczewek bez pocierania i płukania

- gwarancja bezpiecznych warunków do przechowywania soczewek

- naturalny skład bez konserwantów

Sposób użycia :

1. Zdejmij soczewki kontaktowe i umieść je w specjalnym pojemniczku dołączonym do opakowania.

2. Następnie wypełnij pojemniczek płynem, do zaznaczonego poziomu. Specjalny krążek neutralizujący powoduje musowanie płynu, co zapewnia efektywną dezynfekcję

3. Po upływie co najmniej 6 godzin wyjmij soczewki z okrągłego pojemnika i załóż.

4. Pozostałość płynu wylej, wyczyść pojemnik i pozostaw go do wyschnięcia przed kolejnym użyciem. span>

Podczas stosowania płynu czyszczącego EasySept należy zachować szczególną ostrożność i przestrzegać instrukcji. Czas czyszczenia soczewek w pojemniczku wynosi min. 6 godzin. W tym czasie następuje proces neutralizacji, podczas którego nadtlenek wodoru przekształca się w roztwór soli fizjologicznej. Użycie soczewek wcześniej grozi poparzeniem nabłonka rogówki. W przypadku, kiedy niezneutralizowany roztwór dostanie się do oka, natychmiast przepłucz oczy wodą lub solą fizjologiczną.

Płyn czyszczący EasySept nadaje się do użytku przez okres 3 miesięcy od otwarcia. Produkt wystarcza na około 35 użyć. Składniki: Sterylny i buforowany 3% roztwór nadtlenku wodoru ze stabilizatorem kwasu fosfonowego, buforami chlorku sodu i fosforanu.

Easysept

Opis

Marka
EasySept
Rodzaj soczewek
do soczewek miękkich
do soczewek miękkich i twardych
Pojemność
360 ml
Termin ważności
co najmniej rok
Ważność po otwarciu
90 dni
Konserwanty
Nie zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: