Acuvue® Oasys x2 + Revitalens 360ml
    Acuvue® Oasys x2 + Revitalens 360ml
    Acuvue® Oasys x2 + Revitalens 360ml
  • -12,00 zł

Acuvue® Oasys x2 + Revitalens 360ml

Indeks: 2xOasys+Revitalens360

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

230,00 zł
218,00 zł Zniżka 12,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Zestaw promocyjny: 2 opakownia soczewek Acuvue® Oasys with Hydraclear® PLUS 6p oraz jedna butelka dużego płynu Acuvue Revitalens 360 ml polecanego przez producenta Johnson&Johnson.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Zestaw Acuvue® Oasys x2 + Revitalens 300ml

W zestawie taniej – kupując zestaw 2x Acuvue® Oasys i płyn Revitalens 360ml, oszczędzasz 12 zł.

W zestawie znajdziesz:

  • 2 opakowania soczewek kontaktowych Acuvue® Oasys

Soczewki Acuvue® Oasys With Hydraclear® PLUS są popularnym produktem firmy Johnson&Johnson, który zapewni Twoim oczom komfort już od pierwszego założenia! Dzięki formule silikonowo-żelowej soczewki doskonale sprawdzą się podczas codziennego użytkowania utrzymując odpowiedni poziom nawilżenia naszych oczu. Opatentowana technologia HYDRACLEAR zapewnia niestandardowo gładką soczewkę, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nawet u osób cierpiących na suchość oczu. Hydraclear® PLUS zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie do kształtu powierzchni oka każdego użytkownika. Acuvue® Oasys With Hydraclear® PLUS to sprawdzony wybór dla osób, które przez większość czasu korzystają z ekranów urządzeń elektrycznych. Nawet po wielogodzinnej pracy przed ekranem konstrukcja soczewek zapewnia nawilżenie i gładkość podczas użytkowania. Soczewki kontaktowe świetnie sprawdzą się również w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach, gdzie powietrze często jest suche i znacznie wpływa na komfort widzenia. Wyjątkowa przepuszczalność tlenu w soczewce przynosi ulgę zmęczonym oczom i przywraca ich zdrowy wygląd. Soczewki zostały dodatkowo uzupełnione o zaawansowany filtr UV, który chroni nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Wbudowane w soczewkę nowoczesne filtry UVA/UVB zapewniają blokadę aż 98% promieni słonecznych. Soczewki Acuvue® Oasys With Hydraclear® PLUS to również prostota użytkowania – dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu i znacznikom stron szybko i bezproblemowo nałożysz soczewki w każdych warunkach.

  • duże opakowanie płynu ACUVUE Revitalens 360ml

ACUVUE™ RevitaLens to wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Szczególnie polecany jest do dwutygodniowych soczewek z serii Acuvue. Płyn dzięki podwójnej technologii dezynfekuje i zabije szkodliwe dla oczu zarazki oraz bakterie. Jego wielofunkcyjność pozwala na płukanie, dezynfekcję, oczyszczanie i przechowywanie soczewek kontaktowych. ACUVUE™ RevitaLens usuwa zanieczyszczenia i osady nagromadzone w ciągu dnia. Doskonale radzi sobie również z osadami białkowymi i tłuszczowymi. Za sprawą wieloelementowego składu płyn eliminuje bakterie i grzyby na poziomie 99,99% oraz 85% osadów lipidowych czy białkowych z powierzchni soczewek. ACUVUE™ RevitaLens został wzbogacony o Taurynę, dzięki czemu ryzyko suchości oczu ograniczone jest do minimum, a nasze soczewki są nawilżone i wygodne. Stosując płyn ACUVUE™ RevitaLens masz pewność, że dbasz o komfort i czystość swoich soczewek, nawet w długie i wymagające dni. Soczewki pozostają wyjątkowo czyste i zdezynfekowane, a Twoje oczy mają zapewniony odpowiedni poziom higieny i nawilżenia. To doskonałe wyjście dla tych osób, które każdego dnia potrzebują stałego dostępu do wysokiej jakości preparatu.  

2xOasys+Revitalens360
22 Przedmioty

Opis

Marka
Acuvue
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
dwutygodniowe
Materiał
Senofilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
147
Uwodnienie
38%
Krzywizna bazowa BC
8,4 mm
8,8 mm
Średnica
14,2 mm
Opakowanie
6 szt.
Termin ważności
co najmniej rok
Nowy produkt

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: