Biotrue ONEday
  • Tylko online

Biotrue ONEday

Indeks: Biotrue ONEday

Dostawa do 4 dni roboczych

82,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Jednodniowa soczewka kontaktowa dla osób z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 4 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Moc sfery
Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa do 4 dni

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Biotrue ONEday

Biotrue ONEday to jednodniowe soczewki kontaktowe, stworzone przez znaną i cenioną markę Bausch & Lomb. Soczewki charakteryzuje wyjątkowo wysoki poziom uwodnienia, który sięga aż do 78%. Dzięki temu nasze oczy są nawilżone przez cały dzień, a także wolne od uczucia zmęczenia i podrażnień. Materiał soczewek Biotrue ONEday powstał w oparciu o ultranowoczesny HyperGel, inspirowany biologicznym funkcjonowaniem oka. Technologia HyperGel oparta jest na aktywnych cząsteczkach znajdujących się w górnej warstwie materiału soczewki. Cząsteczki te tworzą warstwę lipidową, która zatrzymuje wodę, a soczewki pozostają przyjemnie nawilżone. Dzięki imitacji ludzkiej łzy soczewki w pełni zapobiegają wysychaniu oka przez cały dzień. Konstrukcja soczewek dostarcza rogówce odpowiednią ilość tlenu, co nie tylko podnosi komfort użytkowania, ale też zapewnia zdrowe funkcjonowanie oka i podnosi jakość widzenia. Biotrue ONEday zawierają filtry UV, które częściowo chronią oczy przed promieniowaniem UVA i UVB. Nie zastępuje to jednak w pełni okularów przeciwsłonecznych, ponieważ nie zakrywają całej powierzchni oka.

Biotrue ONEday polecane są podczas pracy biurowej, gdzie oczy narażone są na wielogodzinne działanie światła z ekranów urządzeń elektronicznych. Soczewki sprawdzą się także u alergików i osób wrażliwych, ponieważ zapewniają wysoki poziom nawilżenia oka, a codzienny tryb wymiany gwarantuje pełną higienę oka.

Wypróbuj soczewki Biotrue ONEday:

- technologia HyperGel

- komfort i nawilżenie przez cały dzień

- ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB

- wygodne opakowanie na cały miesiąc

- renomowany producent soczewek

Soczewki jednodniowe są uznawane za najbardziej higieniczną opcję dostępną na rynku. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z częstymi infekcjami – soczewki jednodniowe minimalizują ryzyko podrażnień i gromadzenia drobnoustrojów. Każda soczewka Biotrue ONEday zapakowana jest w oddzielny blister, w którym znajduje się zoptymalizowany płyn zapewniający pełen komfort już od momentu założenia. Soczewki jednodniowe to również idealne rozwiązanie dla osób, które prowadza aktywny i dynamiczny tryb życia.

Biotrue ONEday

Opis

Marka
Biotrue ONEday
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
jednodniowe
Materiał
Nesofilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
42
Uwodnienie
78%
Krzywizna bazowa BC
8,6 mm
Średnica
14,2 mm
Opakowanie
30 szt.
90 szt.
Termin ważności
co najmniej rok
Nowy produkt

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: