PRECISION1
  • Tylko online

PRECISION1

Indeks: DACP

Dostawa w ciągu 2 dni roboczych

91,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Jednodniowe soczewki PRECISION 1, to bezpieczny i łatwy sposób użytkowania soczewek kontaktowych.

Technologia smartsurface® dla wyjątkowej stabilności
warstwy nawilżenia na powierzchni soczewki

Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa w 95% następnego dnia jeśli zamówienie jest przed 12.00

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

PRECISION 1

Soczewki Precision 1 to jednodniowe soczewki przeznaczone dla dalekowidzów i krótkowidzów, stworzone przez markę Alcon® Vision Care.

Soczewki Precision 1 zawierają technologię SMARTSURFACE. Ta mikro-cienka, wysokiej jakości warstwa nawilżenia na powieżchni soczewki osiąga 80% zawartość wody. Technologia SMARTSURFACE pomaga zapewnić dłużej utrzymujące się nawilżenie soczewki i jest zaprojektowana tak, aby wspierać optycznie precyzyny film łzowy. Technologia SMARTSURFACE pomaga wspierać stabilny film łzowy, który jest ważny dla jakości widzenia i komfortu.

Wraz z precyzyjnym widzeniem,niezawodnym komfortem, łatwością użytkowania  PRECISION1™ pomagają odpowiedzieć na główne przyczyny porzuceń soczewek: słabą jakość widzenia, słaby komfort, problemy z manipulacją.

Soczewki od Alcon spełniają wiele rozmaitych i indywidualnych potrzeb wzrokowych. Jest to też odpowiednie rozwiązanie, kiedy dopiero zaczynamy swoją przygodę z soczewkami. Łatwa aplikacja, wysoki poziom nawilżenia i codzienny tryb wymiany wykształcają odpowiednie nawyki regularnego i prawidłowego użytkowania soczewek. 

Soczewki jednodniowe to jedna z najbardziej higienicznych opcji dostępnych na rynku. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z częstymi infekcjami – soczewki jednodniowe minimalizują ryzyko podrażnień i gromadzenia drobnoustrojów. Każda soczewka PRECISION 1 zapakowana jest w oddzielny blister, w którym znajduje się zoptymalizowany płyn zapewniający pełen komfort już od momentu założenia. Dzięki temu nie wymagają stosowania dodatkowych płynów - wystarczy, że zdejmiesz je przed snem, a rano czeka na Ciebie nowa i świeża para. Soczewki jednodniowe to również idealne rozwiązanie dla osób, które prowadza aktywny i dynamiczny tryb życia.

DACP
10 Przedmioty

Opis

Marka
Precision 1
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
jednodniowe
Materiał
Verofilcon A
Kolor
lekko niebieski
Dk/t (@-3,00 D)
90
Uwodnienie
51
Krzywizna bazowa BC
8,3
Średnica
14,2 mm
Opakowanie
30 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: