Air Optix® Night&Day® Aqua

Indeks: AON&D

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

140,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Soczewki kontaktowe Air Optix Plus HydraGlyde (3 szt.) to najnowszej generacji soczewki miesięczne przeznaczone do systematycznej wymiany.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa do 4 dni

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

AIR OPTIX® plus HydraGlyde®

Air Optix® plus HydraGlyde® to miesięczne soczewki sferyczne dostępne w mocach ujemnych i dodatnich. Marka Alcon® Vision Care podczas tworzenie tych soczewek wykorzystała opatentowaną technologię SmartShield, która chroni powierzchnię soczewek przed zanieczyszczeniami w trakcie ich zakładania i zdejmowania. Dodatkowa technologia SmartShield przeciwdziała gromadzeniu się białek i lipidów, które są naturalnymi składnikami naszych łez. Materiał soczewek charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością tlenu i właściwościami oddychającymi, co w efekcie daje nam zdrowo wyglądające i wypoczęte oczy.

Zastosowana w soczewkach formuła HydraGlyde Moisture Matrix zapewnia im trwałą wilgoć oraz nawilżenie nawet do 16 godzin. Air Optix® plus HydraGlyde® to doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny tryb życia i tych, którzy zmagają się z problemami suchych i przekrwionych oczu. Podczas stosowania soczewek Air Optix® plus HydraGlyde® możesz być pewien maksymalnego komfortu zarówno w pierwszy, jak i w 30 dzień użytkowania. 

Wypróbuj soczewki AIR OPTIX® plus HydraGlyde®:

  •  większa odporność soczewki na osady powierzchniowe i zanieczyszczenia
  •  znakomita jasność i ostrość widzenia
  •  możliwość okazjonalnego noszenia soczewek w trybie przedłużonym do 6 dni i nocy
  •  podwójnie asferyczna konstrukcja, zapewniająca widzenie bez zniekształceń
  •  szeroki zakres mocy

Szczegóły użytkowania:

AIR OPTIX® plus HydraGlyde® to miesięczne soczewki sferyczne, co gwarantuje zachowanie ich właściwości przez 30 dni podczas noszenia dziennego. Po każdym użyciu soczewek należy je przepłukać specjalnym płynem pielęgnacyjnym do soczewek a następnie umieścić w przeznaczonym do tego pojemniku z płynem. Termin wymiany soczewek miesięcznych przypada na miesiąc po otwarciu blistra.
Soczewki są produktem wielokrotnego użytku, dlatego aby utrzymać ich właściwości zalecamy ich codzienne czyszczenie. Najlepiej sprawdzą się dedykowane płyny do pielęgnacji wszystkich soczewek kontaktowych marki Alcon - OPTI-FREE PureMoist (300ml) lub OPTI-FREE PureMoist (90ml).

AON&D
0 Przedmiot

Opis

Marka
Night&Day®
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
miesięczne
Tryb noszenia
Dzienny lub miesięczny
Materiał
Lotrafilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
175
Uwodnienie
24%
Krzywizna bazowa BC
8,4 mm
8,6 mm
Średnica
13,8 mm
Opakowanie
3 szt.
6 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: