Hyal-Drop® multi

Indeks: Hyaldrop-Multi

Dostawa w ciągu 2 dni

24,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Krople do oczu łagodzące syndrom suchego oka. 

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa do 2 dni

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Hyal-Drop® Multi

Hyal-Drop® Multi od Bausch+Lomb to krople, które przynoszą natychmiastowe ukojenie suchym i podrażnionym oczom. Produkt łagodzi syndrom suchego oka i zapobiega nadmiernemu łzawieniu. Zawarty w składzie kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą organizmie ludzkim, na przykład w postaci łez. Hialuronian sodu szybko i długotrwale nawilża powierzchnię oka, redukując uczucie dyskomfortu.

Hyal-Drop® Multi można stosować tak często, jak to konieczne. Naturalny skład pozwala na długie stosowanie kropli przez osoby ze skłonnościami do alergii. Produkt doskonale nadaje się również dla osob noszących soczewki kontaktowe. Krople Hyal-Drop® Multi dokładnie nawilżą miękie i twarde soczewki kontaktowe podczas ich użytkowania. Poprawi to komfort noszenia soczewek na wiele godzin i zapobiegnie częstemu uczuciu piasku w oku. Hyal-Drop® Multi stosowany jest także przez osoby z podrażnieniami oczu spowodowanymi czynnikami środowiskowymi (np. klimatyzowane pomieszczenia). Spacjalny mechanizm zakraplania z pompką, tworzy dla kropli sterylne środowisko, a nam zapewnia wygodną i łatwą aplikację. Z każdym razem po naciśnięciu, uwalnia się tylko jedna kropla produktu.

Wypróbuj Hyal-Drop® Multi:

- naturalny polimer – kwas hialuronowy 0,24%

- bez konserwantów i sztucznych substancji

- szybka ulga w objawach suchego oka

- łatwa i precyzyjna aplikacja

Sposób użycia :

Przed każdym użyciem dokładnie umyj ręce. Przed pierwszym użyciem zdejmij ruchem obrotowym białą nakładkę ochronną z końcówki butelki. Umieść kciuk na ergonomicznym wsparciu i obejmij palcami dolną część butelki. Skieruj butelkę końcówką w dół i odciągając delikatnie dolną powiekę naciśnij mechanizm pompki aby zakroplić płyn. Po zakropleniu zamknij oko i pomrugaj, aby dokładnie rozprowadzić kroplę po powierzchni oka.

Zawartość opakowania: 10 ml kropli w buteleczce Czas przydatności do użycia to 6 miesięcy po otwarciu.

Składniki: 0,24% kwasu hialuronowego (w postaci hialuronianu sodu), chlorek sodu, chlorek potasu, disodu fosforan dwunastowodny, sodu diwidorofosforan dwuwodny i woda jałowa.

Hyaldrop-Multi
2 Przedmioty

Opis

Marka
Hyal-Drop Multi
Pojemność
10 ml
Stosować na:
oko z soczewką lub bez niej
Ważność po otwarciu
180 dni
Konserwanty
Nie zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: