Eyeye Saline

Indeks: Saline/EY

Dostawa w ciągu 2 dni

27,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Roztwór soli izotonicznej, służący do płukania i zakładania, zarówno miękkich, jak i twardych soczewek kontaktowych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Eyeye Saline

Eyeye Saline to roztwór soli izotonicznej marki Barnaux, który wspomaga zakładanie soczewek kontaktowych. Neutralność produktu gwarantuje bezpieczeństwo zarówno dla oczu, jak i dla soczewek. Jednocześnie zapewnia bezproblemową aplikację, bez podrażnień i zaczerwienienia powierzchni oka. Eyeye Saline pomaga utrzymać Twoje soczewki w dobrej kondycji i wzmacnia ich odporność na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.

Roztwór soli zawarty w płynie Eyeye Saline utrzymuje optymalny poziom nawilżenia i wilgoci w soczewce, dzięki czemu soczewka nie wysycha tak szybko. Płyn świetnie sprawdzi się również w procesie płukania i codziennego czyszczenia soczewek z osadów i lipidów. Kompleksowo usunie także kurz, pył, oraz inne zabrudzenia, sprawiając, że noszenie soczewek nie będzie już wiązało się z uczuciem obcego ciała w oku. Używanie płynu Eyeye Saline regularnie zwiększa optymalne nawilżenie soczewki i ogranicza jej tarcie o powiekę, dzięki czemu nasze oczy wyglądają zdrowo.

Wypróbuj Eyeye Saline:

- bezpieczny dla oka i soczewki

- poprawa nawilżenia i utrzymanie wilgoci

- ochrona przed zarysowaniami i utratą elastyczności

- wygodniejsza aplikacja, bez podrażnień

- idealny dla alergików i osób o wrażliwych oczach

Szczegóły użytkowania: Roztwór Eyeye Saline doskonale sprawdzi się u użytkowników miękkich oraz twardych soczewek kontaktowych. Płukanie soczewek przed aplikacją oraz po zdjęciu zdecydowania poprawia komfort ich codziennego użytkowania. Sól fizjologiczna zawarta w płynie jest bezpieczna i nadaje się do stosowania na co dzień. Nie musisz więc martwić się o niekorzystny wpływ preparatu na soczewki lub wzrok. Z preparatu tego mogą korzystać także osoby, które zmagają się z nadwrażliwością oczu lub są stałymi albo sezonowymi alergikami. Skład płynu jest w pełni bezpieczny dla wrażliwych oczu. Eyeye Saline to opakowanie 360 ml płynu w wygodnej butelce.

Saline/EY
5 Przedmioty

Opis

Marka
Eyeye
Rodzaj soczewek
do soczewek miękkich i twardych
Pojemność
360 ml
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: