OPTI-FREE PureMoist

Indeks: PureMoist-90/300

Dostawa w ciągu 2 dni

39,00 zł

(41,59 zł 100 ml)

Brutto Do 2 dni roboczych

Wielofunkcyjny płyn do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji, nawilżania i przechowywania wszystkich rodzajów hydrożelowych i miękkich soczewek kontaktowych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Pojemność
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

OptiFree PureMoist

OptiFree PureMoist to pielęgnacyjny płyn wielofunkcyjny do soczewek kontaktowych od Alcon. Płyn polecany jest w szczególności do nowoczesnych soczewek silikonowo-hydrożelowych oraz wszystkich rodzajów soczewek miękkich. Na co dzień zawarte w łzach białko oraz związki lipidowe mogą osadzać się na soczewkach kontaktowych, powodując podrażnienie oczu, a nawet wpływać negatywnie na jakość naszego widzenia. Zawarte w składzie OptiFree PureMoist substancje - Polyquad i Aldox, zapewniają najlepszą możliwą ochronę soczewce kontaktowej i naszym oczom, zabezpieczając je przed bateriami i mikroorganizmami. Płyn Opti-Free PureMoist doskonale poradzi sobie nie tylko z dezynfekcją soczewki ale też usunie naturalnie nagromadzony materiał białkowy i związki lipidowe – naturalne składniki naszych łez.

Płyn zawiera unikalną formułę HydraGlyde Moisture Matrix, która zapewnia naszym oczom 16-godzinne nawilżenie soczewek kontaktowych oraz komfort od pierwszych chwil użytkowania. Pielęgnacja soczewek kontaktowych płynem OptiFree PureMoist zapewni Twoim oczom dodatkowe nawilżenie, co pozwoli na większy komfort w ciągu dnia i ochronę przed pieczeniem i zaczerwienieniem oczu. Systematyczne stosowanie płynu pielęgnacyjnego od Alcon zapewni twoim soczewkom odpowiednią pielęgnację i pozwoli na długie korzystanie z soczewek przy zachowaniu ich wszystkich właściwości. 

Wypróbuj płyn OptiFree PureMoist:

- 16-godzinne nawilżenie dzięki formule HydraGlyde Moisture Matrix

- ochrona przed bakteriami i zabezpieczenie oczu przed infekcjami

- usuwanie osadów białkowych i redukcja osadów lipidowych

Płyn OptiFree PureMoist dostępny jest w opakowaniu ekonomicznym o pojemności 300 ml, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze podczas codziennego używania soczewek kontaktowych. Inną opcją jest zakup płynu OptiFree PureMoist w wersji podróżniczej, o pojemności 90 ml, która świetnie sprawdzi się podczas wakacji oraz częstych wyjazdów i zmieści się w każdej torebce i walizce.

 

PureMoist-90/300
84 Przedmioty

Opis

Marka
Opti-Free
Rodzaj soczewek
do soczewek miękkich
Pojemność
90 ml
300 ml
Termin ważności
co najmniej rok
Ważność po otwarciu
90 dni
Konserwanty
Zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: