Refine One Step

Indeks: Refine-100/250/360

Dostawa w ciągu 2 dni

21,00 zł
Brutto

Wielofunkcyjny płyn do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji, nawilżania i przechowywania wszystkich rodzajów hydrożelowych i miękkich soczewek kontaktowych.

Pojemność
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Refine One Step

Refine One Step to płyn do czyszczenia wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych od firmy Cooper Vision. Skład produktu oparty jest głównie na nadtlenku wodoru, dzięki czemu nie zawiera sztucznych substancji i konserwantów. Doskonale nadaje się dla alergików i osób z wrażliwymi oczami skłonnymi do zaczerwienień i podrażnień. Płyn wzbogacony jest również o środek nawilżający, który zapewnia większy komfort noszenia soczewek i zapobiega ich wysychaniu przez cały dzień.

Opakowanie Refine One Step uzupełnione jest o specjalny pojemniczek z koszyczkiem, przeznaczony do czyszczenia soczewek. Pojemnik na soczewki pokryty jest dodatkowo warstwą z jonami srebra, która ogranicza namnażanie się w nim bakterii i innych drobnoustrojów. Cały proces czyszczenia odbywa się dzięki reakcji zachodzącej w specjalnym pojemniku z dyskiem naturalizującym. Płyn Refine One Step nie służy i nie może być użyty do przepłukiwania soczewek przed założeniem.

Wypróbuj Refine One Step:

- do wszystkich rodzajów soczewek

- wrażliwe i alergiczne oczy

- czyszczenie soczewek bez pocierania i płukania

- naturalny skład bez konserwantów

Sposób użycia :

1. Zdejmij soczewki kontaktowe i umieść je w specjalnym koszyczku dołączonym do opakowania.
2. Następnie wypełnij pojemniczek płynem, do poziomu zaznaczonego kreską.
3. Włóż koszyczek z soczewkami do płynu na minimum 6 godzin. Pojemnik powinien być w pozycji pionowej, a soczewki całkowicie zanurzone w płynie.
4. Po upływie co najmniej 6 godzin wyjmij soczewki z okrągłego pojemnika i załóż.
5. Pozostałość płynu wylej, wyczyść pojemnik i pozostaw go do wyschnięcia przed kolejnym użyciem.

Podczas stosowania płynu czyszczącego Refine One Step należy zachować szczególną ostrożność i przestrzegać instrukcji. Czas czyszczenia soczewek w pojemniczku wynosi min. 6 godzin. W tym czasie następuje całkowita neutralizacja nadtlenku wodoru, użycie soczewek wcześniej grozi poparzeniem nabłonka rogówki.

Skład: 3% Hydrogen Peroxide, Sodium Chloride, Sodium Phosphates, Poloxamer, HEDP, Water. Płyn Refine One Step dostępny jest w wersjach o różnej pojemności 100 ml / 250 ml / 360 ml.

Refine-100/250/360
0 Przedmioty

Opis

Marka
Refine One Step
Rodzaj soczewek
do soczewek miękkich i twardych
Pojemność
360 ml
Termin ważności
co najmniej rok
Ważność po otwarciu
90 dni
Konserwanty
Nie zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: