Dailies® AquaComfort Plus®
    Dailies® AquaComfort Plus®
  • Tylko online

Dailies® AquaComfort Plus®

Indeks: DACP

Dostawa w ciągu 2 dni roboczych

86,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Jednodniowe soczewki DAILIES® AquaComfort Plus® to bezpieczny i łatwy sposób użytkowania soczewek kontaktowych.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa w 95% następnego dnia jeśli zamówienie jest przed 12.00

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Dailies AquaComfort Plus

Soczewki Dailies AquaComfort Plus to jednodniowe soczewki przeznaczone dla dalekowidzów i krótkowidzów, stworzone przez markę Alcon® Vision Care. Podczas produkcji wykorzystano technologię potrójnego nawilżenia, co zapewnia naszym oczom bezproblemowe noszenie soczewek przez cały dzień. Hydroxypropyl methylcellulose zwilża soczewkę i przynosi komfort od razu po założeniu soczewki. Glikol polietylenowy zapewnia nawilżenie przez cały dzień użytkowania, a alkohol poliwinylowy odpowiada za odświeżenie soczewki w trakcie noszenia. Związek nawilżający uwalniany jest przy każdym mrugnięciu, więc stosowanie dodatkowych płynów, czy kropli nawilżających jest w tym przypadku zbędne. Pozwala to również szybko zapomnieć, o soczewce w oku i skupić się na codziennych czynnościach.

Dailies AquaComfort Plus dzięki wilgoci wytwarzanej podczas mrugania, świetnie sprawdzi się u osób o wrażliwych oczach, ze skłonnościami do wysuszania śluzówki. Dailies AquaComfort Plus to również częste rozwiązanie dla osób, które z powodu nadmiernej suchości oka podczas noszenia soczewek zdecydowały się na okulary. Soczewki od Alcon spełniają wiele rozmaitych i indywidualnych potrzeb wzrokowych. Jest to też odpowiednie rozwiązanie, kiedy dopiero zaczynamy swoją przygodę z soczewkami. Łatwa aplikacja, wysoki poziom nawilżenia i codzienny tryb wymiany wykształcają odpowiednie nawyki regularnego i prawidłowego użytkowania soczewek. 

Wypróbuj Dailies AquaComfort Plus:

- wyraźne i komfortowe widzenia

- perfekcyjne nawilżenie oczu

- dopasowanie do kształtu oka

- odpowiednie dla krótkowidzów i dalekowidzów

- łatwa aplikacja

Soczewki jednodniowe to jedna z najbardziej higienicznych opcji dostępnych na rynku. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z częstymi infekcjami – soczewki jednodniowe minimalizują ryzyko podrażnień i gromadzenia drobnoustrojów. Każda soczewka Dailies AquaComfort Plus zapakowana jest w oddzielny blister, w którym znajduje się zoptymalizowany płyn zapewniający pełen komfort już od momentu założenia. Dzięki temu nie wymagają stosowania dodatkowych płynów - wystarczy, że zdejmiesz je przed snem, a rano czeka na Ciebie nowa i świeża para. Soczewki jednodniowe to również idealne rozwiązanie dla osób, które prowadza aktywny i dynamiczny tryb życia.

DACP
69 Przedmioty

Opis

Marka
Dailies
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
jednodniowe
Materiał
Nelfilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
26
Uwodnienie
69
Krzywizna bazowa BC
8,7 mm
Średnica
14,0 mm
Opakowanie
30 szt.
90 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: