ACUVUE™ RevitaLens

Indeks: Revitalens

Dostawa w ciągu 2 dni

41,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

·        Wielofunkcyjny płyn do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji, nawilżania i przechowywania wszystkich rodzajów hydrożelowych i miękkich soczewek kontaktowych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Pojemność
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

ACUVUE™ RevitaLens

ACUVUE™ RevitaLens to wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Szczególnie polecany jest do dwutygodniowych soczewek z serii Acuvue. Płyn dzięki podwójnej technologii dezynfekuje i zabije szkodliwe dla oczu zarazki oraz bakterie. Jego wielofunkcyjność pozwala na płukanie, dezynfekcję, oczyszczanie i przechowywanie soczewek kontaktowych. ACUVUE™ RevitaLens usuwa zanieczyszczenia i osady nagromadzone w ciągu dnia. Doskonale radzi sobie również z osadami białkowymi i tłuszczowymi. Za sprawą wieloelementowego składu płyn eliminuje bakterie i grzyby na poziomie 99,99% oraz 85% osadów lipidowych czy białkowych z powierzchni soczewek. ACUVUE™ RevitaLens został wzbogacony o Taurynę, dzięki czemu ryzyko suchości oczu ograniczone jest do minimum, a nasze soczewki są nawilżone i wygodne.

Stosując płyn ACUVUE™ RevitaLens masz pewność, że dbasz o komfort i czystość swoich soczewek, nawet w długie i wymagające dni. Soczewki pozostają wyjątkowo czyste i zdezynfekowane, a Twoje oczy mają zapewniony odpowiedni poziom higieny i nawilżenia. To doskonałe wyjście dla tych osób, które każdego dnia potrzebują stałego dostępu do wysokiej jakości preparatu.

Wypróbuj płyn ACUVUE™ RevitaLens:

- dokładna dezynfekcja szkieł kontaktowych

- właściwości czyszczące i nawilżające w jednym produkcie

- działanie bakteriobójcze i antyseptyczne

- zachowanie właściwości soczewek podczas przedłużonego przechowywania

Opakowanie ACUVUE™ RevitaLens zawiera 360 ml płynu oraz wygodny w użyciu pojemniczek na soczewki. Możliwy jest również wybór mniejszego opakowania podróżnego ACUVUE™ RevitaLens o pojemności 100 ml.

Skład: Aleksydyna 0,00016%, Polikwaternium- 1 0,0003%, Kwas borowy, Boran sodu dziesięciowodny, Tetronic 904, Edetynian disodu (EDTA), Cytrynian trójsodowy dwuwodny, Chlorek sodu.

Revitalens
98 Przedmioty

Opis

Marka
Acuvue
Rodzaj soczewek
do soczewek miękkich
Pojemność
100 ml
360 ml
Termin ważności
co najmniej rok
Ważność po otwarciu
90 dni
Konserwanty
Zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: