Biofinity®

Indeks: Biofinity

Dostawa do 4 dni roboczych

126,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Doskonałe miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe - komfort i ostrość widzenia dzięki technologii Aquaform®.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa do 5 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Biofinity®:

Biofinity® to soczewki sferyczne, silikonowo-hydrożelowe od Cooper Vision. Technologia To standardowy rodzaj soczewek z rodziny Biofinity, dla osób poszukujących wygodnej i komfortowej alternatywy dla okularów. Połączenie materiału znanego jako Comfilcon A i technologii Aquaform gwarantuje wysoką przepuszczalność tlenu w soczewce oraz odpowiednie nawilżenie. Kilkukrotnie większe uwodnienie zapewnia naszym oczom świeży i zdrowy wygląd oraz chroni przed nawracającymi infekcjami. Jednocześnie elastyczność materiału pozwala idealnie dopasować ją do oka i sprawa, że w trakcie noszenia jest ona niewyczuwalna. Produkt jest w pełni naturalny, a podczas jego produkcji nie zostały użyte żadne sztuczne dodatki nawilżające. Dzięki temu świetnie sprawdzi się u osób wrażliwych i alergików. Nowoczesna struktura soczewek i najwyższej jakości materiały gwarantowane przez markę Cooper Vision sprawiają, że nasz wzrok zachowuje idealna ostrość widzenia.

Soczewki od Cooper Vision to idealny wybór dla osób, które nie chcą codziennie zakładać i zdejmować soczewek kontaktowych oraz pamiętać o ich dodatkowej pielęgnacji. Soczewki Biofinity® doskonale nadają się donoszenia w trybie ciągłym przez 30 dni. Oznacza to, że możesz nosić je przez cały miesiąc, zarówno w dzień, jak i w nocy. To wszystko bez ryzyka podrażnień i infekcji. Kupując soczewki Biofinity® dokonujesz najlepszego dla siebie wyboru, bez kompromisów i problemów.

Czas realizacji:

4-5 dni roboczych.

Wybróbuj Biofinity®:

- najwyższy komfort i maksymalna ostrość widzenia

- wysokie nawilżenie i tlenoprzepuszczalność

- technologia Aquaform Comfort Science

- naturalny produkt idealny dla alergików

- łatwa i szybka aplikacja

Szczegóły użytkowania: Do wyboru mamy opakowania 3 lub 6 sztuk soczewek Biofinity® Biofinity® to soczewki miesięczne, więc nosząc je w trybie dziennym należy zadbać o ich codzienną pielęgnację. Czyszczenie raz na jakiś czas zalecane jest również podczas noszenia w trybie ciągłym. Najlepiej do ich pielęgnacji użyć płynów dedykowanych przez markę Cooper Vision, np. Hy-Care 360 ml.

Biofinity

Opis

Marka
Biofinity
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
miesięczne
Materiał
Comfilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
160
Uwodnienie
48%
Krzywizna bazowa BC
8,6 mm
Średnica
14,0 mm
Opakowanie
3 szt.
6 szt.
Termin ważności
co najmniej rok
Nowy produkt

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: