PureVision2

Indeks: PureVision2

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

66,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Miesięczna soczewka kontaktowa najnowszej generacji - wysoki poziom nawilżenia i opływowa konstrukcja dla wygodniejszej aplikacji. 

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Moc sfery
Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa w 95% następnego dnia jeśli zamówienie jest przed 12.00

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

PureVision® 2 HD

Miesięczne soczewki kontaktowe od Bausch & Lomb polecane w szczególności osobom, które spędzają większość dnia przed ekranami urządzeń elektronicznych. W soczewkach zastosowano innowacyjną technologię Comfort Moist, która sprawia, że wysoki poziom nawilżenia soczewki utrzymuje się przez cały dzień.

PureVision® 2 HD to jedna z najcieńszych soczewek na rynku, dzięki czemu sama aplikacja jest bezproblemowa. Zaokrąglone brzegi soczewki i jej opływowy kształt pozwala na łagodną interakcję soczewki z powiekami. Optyka Wysokiej Rozdzielczości (High DefinitionTM Optics) - pozwala na wyraźniejsze widzenie nawet w warunkach słabego oświetlenia, redukuje także efekt olśnienia. Dzięki zastosowaniu materiału silikonowo-hydrożelowego (balafilcon A) soczewka PureVision®2 zapewnia większą ilość tlenu niezbędną dla prawidłowego funkcjonowania oka, w porównaniu do soczewek wcześniejszej generacji.

Wypróbuj PureVision® 2 HD:

- technologia Comfort Moist dla wysokiego poziomu nawilżenia

- łatwa aplikacja i komfort noszenia

- opływowy kształt soczewki

- optyka Wysokiej Rozdzielczości

- skuteczna korekcja wzroku

Soczewki PureVision® 2 HD polecane są osobom borykającym się zarówno z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich regularne stosowanie pozwala zahamować rozwój wady wzroku. To świetne rozwiązanie dla użytkowników poszukujących wygodnych i łatwych w aplikacji soczewek, bez konieczności zakładania okularów w ciągu dnia. PureVision® 2 HD pozwalają aktywnie spędzać czas i korzystać z aktywności w komfortowy sposób, zapominając o soczewce w oku.

Szczegóły użytkowania:

PureVision® 2 HD to miesięczne soczewki sferyczne, co gwarantuje zachowanie ich właściwości przez 30 dni podczas noszenia dziennego. Termin wymiany soczewek miesięcznych przypada na miesiąc po otwarciu blistra. Soczewki są produktem wielokrotnego użytku, dlatego aby utrzymać ich właściwości zalecamy ich codzienne czyszczenie. Najlepiej sprawdzą się dedykowane płyny do soczewek miękkich marki Bausch & Lomb , np. Bio True.

PureVision2
1 Przedmioty

Opis

Marka
Pure Vision
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
miesięczne
Tryb noszenia
Dzienny lub miesięczny
Materiał
Balafilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
130
Uwodnienie
30%
Krzywizna bazowa BC
8,6 mm
Średnica
14,0 mm
Opakowanie
3 szt.
6 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: