PUREVISION®2 For Astigmatism
  • Tylko online

PUREVISION®2 For Astigmatism

Indeks: PVision2-Tor

Dostawa do 4 dni

109,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Miesięczna soczewka kontaktowa przeznaczona dla pacjentów z astygmatyzmem.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 4 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

PureVision® 2 for Astigmatism

Miesięczne soczewki kontaktowe od Bausch & Lomb przeznaczone dla pacjentów z wadą astygmatyzmu. Specjalistyczne soczewki zapewniają stabilne dostosowanie się do oka podczas mrugania i gwarantują doskonałą ostrość widzenia nawet podczas wykonywania ekstremalnych aktywności. Dzięki technologii AutoAllign DesignTM soczewki minimalizują dyskomfort związany z jej ruchem na oku.

W soczewkach zastosowano innowacyjną technologię Comfort Moist, która sprawia, że wysoki poziom nawilżenia soczewki utrzymuje się przez cały dzień. PureVision® 2 for Astigmatism to jedna z najcieńszych soczewek na rynku, dzięki czemu sama aplikacja jest bezproblemowa. Zaokrąglone brzegi soczewki i jej opływowy kształt pozwala na łagodną interakcję soczewki z powiekami. Optyka Wysokiej Rozdzielczości (High DefinitionTM Optics) - pozwala na wyraźniejsze widzenie nawet w warunkach słabego oświetlenia, redukuje także efekt olśnienia. Dzięki zastosowaniu materiału silikonowo-hydrożelowego (balafilcon A) soczewka PureVision® 2 for Astigmatism zapewnia większą ilość tlenu niezbędną dla prawidłowego funkcjonowania oka, w porównaniu do soczewek wcześniejszej generacji.

Wypróbuj PureVision® 2 for Astigmatism:

- technologia Comfort Moist oraz AutoAllign DesignTM

- łatwa aplikacja i komfort noszenia

- opływowy kształt soczewki

- optyka Wysokiej Rozdzielczości

- skuteczna korekcja wzroku

Soczewki PureVision® 2 for Astigmatism polecane są osobom borykającym się zarówno z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich regularne stosowanie pozwala zahamować rozwój wady wzroku. To świetne rozwiązanie dla użytkowników poszukujących wygodnych i łatwych w aplikacji soczewek, bez konieczności zakładania okularów w ciągu dnia. PureVision® 2 for Astigmatism pozwalają aktywnie spędzać czas i korzystać z aktywności w komfortowy sposób, zapominając o soczewce w oku.

Szczegóły użytkowania: PureVision® 2 for Astigmatism to miesięczne soczewki sferyczne, co gwarantuje zachowanie ich właściwości przez 30 dni podczas noszenia dziennego. Termin wymiany soczewek miesięcznych przypada na miesiąc po otwarciu blistra. Soczewki są produktem wielokrotnego użytku, dlatego aby utrzymać ich właściwości zalecamy ich codzienne czyszczenie. Najlepiej sprawdzą się dedykowane płyny do soczewek miękkich marki Bausch & Lomb , np. Bio True.

PVision2-Tor

Opis

Marka
Pure Vision
Rodzaj soczewek
toryczne
Tryb wymiany
miesięczne
Tryb noszenia
Dzienny lub miesięczny
Materiał
Balafilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
91
Uwodnienie
36%
Krzywizna bazowa BC
8,8 mm
Średnica
14,5 mm
Opakowanie
3 szt.
6 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: