Blink® intensive - minimsy

Indeks: Blink-intensive-minims

29,99 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Krople do oczu łagodzące objawy suchego oka. 20 fiolek po 0,4 ml.

Ilość
Dostawa do 2 dni

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Blink Intensive minimsy

Krople Blink® Intensive od Johnson&Johnson zamknięte w małych jednorazowych opakowaniach. To idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci mieć je zawsze przy sobie. Krople zostały stworzone dla osób zmagających się z problemami tzw. „suchego oka”. Problem ten może pojawiać się z wiekiem lub podczas stosowanie niektórych leków, które zmieniają skład łez, sprawiając utratę wody na powierzchni oka i zwiększając stężenie soli we łazach. Specjalny skład oparty na Politlenku etylenu 400 zapewnia ukojenie oraz ochronę zmęczonym i wysuszonym oczom. Optymalnie dostosowana lepkość kropli gwarantuje uzyskanie długotrwałego efektu nawilżenia, nie zaburzając jednocześnie ostrości widzenia. Krople Blink® Intensive minimsy zawierają bezpieczny dla oka środek konserwujący OcuPure®, który w trakcie użycia na powierzchni oka rozpada się na naturalnie występujące we łzach, wodę i chlorek sodu.

Wyrób medyczny Blink® Intensive minimsy polecany jest osobom korzystającym na co dzień z ekranów urządzeń elektrycznych. Sprawdzą się również podczas częstego przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach, w których nasze oczy także są narażone na przesuszenie. Blink® Intensive minimsy to też dodatkowe nawilżenie oka dla osób noszących soczewki kontaktowe.

Wypróbuj krople Blink® Intensive minimsy:

- zaczerwienione i przekrwione oczy

- uczucie „piasku” w oku i podrażnienia

- suchość i zmęczenie oczu

- rozmazane i niewyraźne widzenie

- przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach

- długotrwałe narażanie oczu na ekrany urządzeń elektrycznych

Sposób użycia: Zaaplikuj zawartość opakowania do oka a następnie mrugaj kilkakrotnie, aby dokładnie przemyć oko. Krople można stosować nawet kilka razy dziennie w zależności od potrzeby. Krople można aplikować bezpośrednio na soczewkę kontaktową, bez konieczności wyjmowania jej z oka.

Zawartość opakowania: 20 minimsów w opakowaniu Ważność po otwarciu: wyrzucić zaraz po użyciu

Składniki: Hialuronian Sodu - 0,20%, Politlenek etylenu 400 (PEG 400) - 025%, OcuPure konserwant (chloran sodu), kwas borowy, borna sodu (dziesięciowodny), chlorek sodu, chlorek potasu, chlorek wapnia (dwuwodny), chlorek magnezu, woda oczyszczona.  

Blink-intensive-minims
4 Przedmioty

Opis

Marka
Blink
Pojemność
20 x 0,4ml
Termin ważności
co najmniej rok
Stosować na:
gołe oko
Ważność po otwarciu
jednorazowe fiolki
Konserwanty
Nie zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: